Info

Odpovědět
Avrack
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 97
Registrován: 20 srp 2016 16:34

Info

Příspěvek od Avrack » 26 čer 2018 11:01

Hra je v rané fázi vývoje. Proto prosím o hlášeních veškerých chyb a nedostatků. Pokud někdo najde chybu a nenahlásí ji nebo ji bude cíleně zneužívat, tak ho bude čekat nemilosrdný ban. Jak ve hře tak na fóru (a nebude to ban na krátkou dobu - pro lidi co si myslí, že to dlouho nevydrží - server je zaplacen na rok dopředu)

Prosím také o vaše nápady na zlepšení hry, určitě se něco z toho přidá:)
Server sice pojede většinu času, pokud se nějakým způsobem neshodí, ale účty již zůstávat nemusí, přece jen je to "testovací verze" (VIP účty se přenesou vždy)

Co mohu prozradit, že ve hře nyní najdete nebo nenajdete:
- Podpora DirectX, možná špatná zpráva pro uživatele se starším PC, kdo nemá grafickou kartu, která podporuje direct nebo ji má zastaralou, tak si nezahraje nebo si zahraje s velkými lagy. Je o však nutné pro některé efekty které již jsou ve hře nebo jsou teprve v plánu.
- Větší okýnko, původní velikost byla 800 x 600, nyní je to 1024 x 768
- Tvorba postavy již neumožňuje výběr povolání, ale dostanete 600 bodů, které si sami rozdělíte do skillů a vytvoříte si tak "unikátní" povolání (rozdělení neznamená, že se vám to hodí na max od začátku, ale je to maximální hodnota skillu, které můžete dostáhnout).
- Menší změna v systému skillů - příklad: Pokud máte 10% rybaření, máte 10% šance na chytnutí ryby a 90% šance na zvednutí %. Pokud rybaření máte na 90%, máte 90% šanci na chytnutí ryby, ale jen 10% šanci na zvednutí skillu - později se pravděpodobně zpomalí.
- Prodej surovin, v každém obchodě bude cena surovin jiná. V jedné lokaci prodáte Rybu č. 1 za 10chk a v druhé lokaci prodáte tu stejnou rybu za 15chk.
- Mapa se bude stavět celá znovu, při spuštění bude k dispozici pouze jedna lokace.

Pokud vás zajímá něco jiného, tak se neváhejte zeptat:)

Odpovědět